O MNIE

Cześć, nazywam się Mateusz Warzecha i witam na moim perfumowym blogu, na którym będę dzielił się z Wami moją pachnącą pasją.

zdj. Piotr Rychlicki 

 

PRACA ZAWODOWA

Z wykształcenia jestem architektem wnętrz, projektantem mebli oraz innych przedmiotów użytkowych. Wielokrotnie stawałem w szranki z najlepszymi projektantami, co zaowocowało możliwością projektowania dla największych światowych marek.
Nie samą pracą jednak człowiek żyje, a rozwijanie pobocznych pasji i zainteresowań stanowi ważną część mojego życia. Dlatego poza czynną pracą zawodową uwielbiam uprawiać sport, poznawać nowe, inspirujące osoby oraz przede wszystkim oddawać się mojej największej pasji, którą są perfumy.

 

PERFUMOWA PASJA

Od dzieciństwa fascynował mnie świat perfum. Niewielkie kolorowe flakoniki są niczym kapsuły czasu zatrzymujące ważne wspomnienia, zapachy oddziałują na nasze samopoczucie i oddają to kim tak naprawdę jesteśmy.

Wiedzę na temat perfum zgłębiam od długiego już czasu i zdążyłem poznać oraz wyrobić sobie zdanie o wielu kompozycjach, twórcach oraz sposobach w jaki możemy używać zmysłu węchu.

 

MISJA

Postanowiłem założyć tego bloga*, by w prosty i przejrzysty sposób móc dzielić się z Wami moją wiedzą i spostrzeżeniami. Wszystkie wpisy w dziale FOTORECENZJE okraszone zostaną zdjęciami mojego autorstwa. Mam nadzieję dotrzeć do wielu większych i mniejszych pasjonatów perfum, więc jeśli znasz kogoś kto tak jak ja szaleje za zapachami nie bój się przekazać adres perfumoholik.pl

 

PISALI O MNIE

Jako bloger cenię sobie kooperację z osobami związanymi nie tylko z perfumami. Dlatego bardzo chętnie wchodzę we wspólpracę między innymi z blogerami modowymi. Jeśli interesuje Cię napisanie razem artykułu – pisz!

*Pamiętaj, że wszystkie opinie na blogu są subiektywne i przy wyborze perfum kieruj się zawsze swoim gustem.  

Scroll Up